Życzenia Świąteczne

Życzenia Bożonarodzeniowe

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Ci, aby radość i uśmiech zawsze gościły na Twej twarzy. Oczywiście, niech spełnią się marzenia, zdrowie niech dopisuje, a pomyślność na krok nie odstępuje.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia,
składam Ci życzenia,
by szczęście Cię nie opuszczało,
pecha do domu nie wpuszczało.

Życzenia na Boże Narodzenie

Gdy pierwsza gwiazdka zalśni na niebie,
Ktoś saniami wyruszy do Ciebie,
Zapyta, czy byłeś grzeczny,
Da prezent bezużyteczny,
Jakieś słodycze i rarytasy,
Zamiast laptopa lub większej kasy.
Do tego kartka „Wesołych Świąt”
którą wyrzucisz w najdalszy kąt.
Potem zawinie się w mrok,
by znowu przylecieć za rok.

Boże Narodzenie, więc każdy się raduje,
Mikołaj prezenty do wora ładuje,
Wszyscy przy stole już od dawna siedzą
I dwanaście potraw ze smakiem jedzą,
W tym dniu cudownym życzę Ci miłości,
Ciepła, uśmiechu i wiele radości,
Przed domem dużego, pięknego bałwana,
Nowego Roku z kieliszkiem szampana,
A pod choinką prezentów noc
I udanej imprezy w Sylwestrową noc!

Życzenia Bożonarodzeniowe 2020

Przyjmij proszę najszczersze i najserdeczniejsze życzenia zdrowych – bo zdrowie jest najważniejsze, pełnych miłości, bo miłość nadaje naszemu życiu sens, radosnych, bo radość to światło naszego życia, świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas będzie wykorzystany jak najlepiej i da siłę, wiarę i nadzieję na przyszłość.

W ten szczególny czas, gdy narodził się nasz Pan, Jezus Chrystus, wybierając trudy życia na Ziemi od życia w Niebiosach, by nieść nam miłość, wiarę i nadzieję, przyjmij od nas życzenia szczęśliwych, zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia. Niech pośpiech i rutyna dnia codziennego nie zabiją tego, co najważniejsze – miłości.

Życzenia na Boże Narodzenie 2020

Bóg się rodzi, noc truchleje… Niech mrok struchleje również w naszych sercach i ustąpi miejsca radości i ciepłu. Niech łaska naszego Pana Jezusa Chrystusa zamieszka w naszych sercach i przyniesie nam pokój i ukojenie. Przyjmij życzenia życia w blasku chwały naszego Pana, bez mroku niepewności i strachu oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Wesołych, pogodnych, zdrowych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia. Pociechy z najbliższych, dobrych dań na stole wigilijnym, lśniącej gwiazdki na niebie oraz dużych prezentów. A z okazji zbliżającego się Nowego Roku wytwornej zabawy i samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.
Najskrytsze życzenia składa…

Życzenia świąteczne 2020

Boże Narodzenie. Te dwa słowa budzą w nas ciepłe wspomnienia. Niech to ciepło opromienia wasze życia, wskazując drogę, którą warto się kierować. Przyjmijcie proszę życzenia – zdrowia, miłości i bliskości – bo te wartości są przecież w życiu najważniejsze. Przeżyjcie ten czas wspólnie i i pełni radości.

Gdy pod obrusem znajdzie się już sianko, lampki na choince zaczną świecić a na niebie pojawi się pierwsza gwiazdka składam Ci najszczersze życzenia z okazji tak ważnych Świąt. By radości i miłości nie zabrakło w Twoim sercu, samych sukcesów i niezapomnianych chwil z najbliższymi.
Niech te Święta Bożego Narodzenia zwiastują nowe, lepsze życie dla Ciebie.

Życzenia świąteczne Boże Narodzenie

Oby tegoroczne Święta Bożego Narodzenia były pełne radości i miłości w gronie najbliższych osób, Święty Mikołaj nie żałował prezentów, a pierwsza gwiazdka spełniła Twoje najskrytsze marzenia. A gdy Nowy Rok zapuka do drzwi, niech przyniesie same sukcesy. Najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących świąt…

Radujmy się wielce z okazji tak ważnych Świąt! Wszelkich łask Bożych, samych pomyślnych dni i zdrowia wśród rodziny. Niech Święty Mikołaj przyniesie wspaniałe prezenty, nowonarodzony Jezus Chrystus wniesie samą radość, a choinka zaskakuje swoim blaskiem. Najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia…

Skip to content